template ."/tools.php");?>
گفت و گوی محمد خزاعی دبیر جشنواره بین المللی فیلم فجر با خبرگزاری فارس

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، جشنواره امسال با دیگر جشنواره‌های فیلم فجر متفاوت بود، جشنواره در آستانه ورود به چهارمین دهه برگزاری خود دبیری غیردولتی را تجربه کرد و‌ همین امر آثار و تبعات مثبت و خوبی از جمله با برنامه شدن و نظم و ترتیب را در تنظیم برنامه نمایش فیلم‌ها پس از سال‌ها که کم‌کم به آرزویی دست نیافتنی تبدیل شده بود، به همراه داشت.

 
گزارش مراسم تجلیل از دست‌اندرکاران سی‌امین جشنواره بین المللی فیلم فجر

شمقدری رئیس سازمان سینمایی کشور: خزاعی استانداردهای کیفی جشنواره فیلم فجر را ارتقا داد
محمد خزاعی یکی از مدیران موفق نظام جمهوری اسلامی است

مراسم تجلیل از دست‌اندرکاران سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجرشب گذشته ۱۴ اسفند با حضور جواد شمقدری رئیس سازمان سینمایی، محمد خزاعی دبیر سی‌امین جشنواره فیلم فجر، اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره، اعضای ستاد برگزاری جشنواره و  اعضای هیئت‌های انتخاب و داوری بخش های مختلف ملی و بین الملل این جشنواره در هتل اسپیناس تهران برگزار شد.

 
ارزیابی رسانه‌هاي معتبر جهان از سي‌امين جشنواره بين‌المللي فيلم فجر

در طول روزهاي برگزاري سي‌امين دوره جشنواره بين‌المللي فيلم فجر، رسانه‌هاي معتبر جهان كه در ايران نمايندگي رسمي دارند با حضور در برج ميلاد، فيلمهاي سي‌امين دوره جشنواره بين‌المللي فيلم فجر را ديدند و اخبار، گزارش و رويدادهاي اين جشنواره را از نزديك پوشش خبري دادند.

 
گفتگو با نماینده شبکه دویچه وله در پانزدهمین بازار فیلم ایران

بازار فیلم ایران برای شبکه ما یک فرصت است
مانفرد کریچ مسئول غرفه شبکه دویچه وله در پانزدهمین بازار فیلم ایران در گفتگویی با بخش بین‌الملل روابط عمومی جشنواره فیلم فجر گفت که باعث افتخار او است که می تواند هر سال به بهانه بازار فیلم به ایران بیاید.

 
ترانه علیدوستی: امسال اتفاقهای خوبی در سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر افتاد

«ترانه علیدوستی» بازیگر فیلم سینمایی "پذیرایی ساده" در گفت‌وگویی اظهار داشت: امسال اتفاقهای خوبی در جشنواره بین‌المللی فیلم فجر افتاد که می‌توان به نظم، خوش قولی‌های مسئولین جشنواره و تغییرات مدیریتی و نحوه اجرای جشنواره برای نمونه در مراسم افتتاحیه و اختتامیه، اشاره کرد. همه اینها مشخص است که یک رویکرد بهتر و منظم تری اتخاذ شده که خُب، خیلی عالی است.

 
ویشکا آسایش: نوع برگزاری سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، برایم جذاب و جالب بود

«ویشکا آسایش» بازیگر فیلم سینمایی "برف روی کاجها" در گفت‌وگویی اظهار داشت: امسال نوع برگزاری سی‌امین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، خیلی برای من جذاب و جالب بود و فکر می کنم که خیلی فکر خوبی کردند. اگر این نظم وجود داشته باشد مطمئن هستم که همه چیز به خوبی برگزار می‌شود.

 
عباس بلوندی: نظم بسیار خوبی بر سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر حاکم بود

«عباس بلوندی» برنده سیمرغ بلورین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در گفت‌وگویی اظهار داشت: نظم بسیار خوبی بر جشنواره امسال حاکم بود که نشان می‌دهد یک مدیر جوان، باانرژی و پرشور، توانسته است نظم خوبی را حاکم کند. همچنین در ایام برگزاری جشنواره هم، شرایط خوبی را برای اهالی سینما، مردم و دست‌اندرکاران مهیا کرده بودند.

 
بهرام عظیمی کارگردان فیلم "تهران 1500": جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، مهمترین جشنواره 30 سال گذشته برایم بود

«بهرام عظیمی» کارگردان فیلم سینمایی "تهران 1500" در گفت‌وگویی اظهار داشت: این دوره از جشنواره فیلم فجر خیلی خاص بود و با جشنواره‌های دیگر فرق می‌کند، واقعاً برنامه‌ریزی و حساب و کتابش نسبت به تمام جشنواره‌هایی که تا حالا در ایران برگزار شده، بهتر بود. در این دوره از جشنواره که بلاخره خودم حضور داشتم، شاید مهمترین جشنواره فیلم فجر در این 30 سال برایم بود.

 
پرویز شیخ طادی: شکل و نوع اجرای سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، یک شگفتی بود

«پرویز شیخ طادی» کارگردان فیلم سینمایی "روزهای زندگی" در گفت‌وگویی اظهار داشت: نظم و انضباط و حفظ و احترام به کرامت هنرمندان از طرف گروه اجرا و دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، به نظرم غنیمتی برای ما بود. همچنین شکل و نوع اجرای سی‌امین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، نسبت به سالهای گذشته یک شگفتی بود.

 
گفتگو با ماريو مونكادا فعال اجتماعي و حقوق بشر

رسانه ها ، مطبوعات و سينما همگي در يك بعد مشترك سهيم هستند
ماريو مونكادا، فعال اجتماعي و حقوق بشر، برگزاري جشنواره بين المللي فجر و نشست‌هاي هاليووديسم و بيداري اسلامي را گردهمايي تاثيرگذاري دانست كه شيوه خبري و رسانه اي آن بسيار گسترده و در سطح جهاني مي باشد.

 
مطالب بیشتر...
<< ابتدا < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 48

پخش زنده اینترنتی سی امین جشنواره فیلم فجر

پخش زنده جشنواره سی ام

پوسترهای جشنواره ی سی ام

0